Midnight life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight life

Fedezd fel a világunkat!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Roy Kunterbeck
Liliann Leila Bright Vote_lcapLiliann Leila Bright Voting_barLiliann Leila Bright Vote_rcap 
Rickie Zoe Bronx
Liliann Leila Bright Vote_lcapLiliann Leila Bright Voting_barLiliann Leila Bright Vote_rcap 
Liliann Leila Bright
Liliann Leila Bright Vote_lcapLiliann Leila Bright Voting_barLiliann Leila Bright Vote_rcap 
Glenda Hawkins
Liliann Leila Bright Vote_lcapLiliann Leila Bright Voting_barLiliann Leila Bright Vote_rcap 
Alix O'Flanagan
Liliann Leila Bright Vote_lcapLiliann Leila Bright Voting_barLiliann Leila Bright Vote_rcap 
Dante Bezarius
Liliann Leila Bright Vote_lcapLiliann Leila Bright Voting_barLiliann Leila Bright Vote_rcap 
Beth Blackrose
Liliann Leila Bright Vote_lcapLiliann Leila Bright Voting_barLiliann Leila Bright Vote_rcap 
Victoria Lursendes
Liliann Leila Bright Vote_lcapLiliann Leila Bright Voting_barLiliann Leila Bright Vote_rcap 
James Clood
Liliann Leila Bright Vote_lcapLiliann Leila Bright Voting_barLiliann Leila Bright Vote_rcap 
Stevan Black
Liliann Leila Bright Vote_lcapLiliann Leila Bright Voting_barLiliann Leila Bright Vote_rcap 
Üdvözöllek körünkben!
Liliann Leila Bright Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 12:33 am by Roy Kunterbeck
2011-et írunk, Counterbrickben (Kanada) minden zajos, veszélyes, mint mindig. Az emberek estéiket szórakozóhelyeken, bulikban töltik, napközben pedig serényen dolgoznak, hogy el tudják tartani családjukat, esetleg csak magukat. De mit sem sejtenek arról, hogy körülöttük vámpírok élnek. Az éjszaka lényei köztük mászkálnak, többségük hidegvérű gyilkos, akik könnyű …


Megjegyzések: 0
Poll
Keywords

 

 Liliann Leila Bright

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Liliann Leila Bright
Vámpír
Vámpír
Liliann Leila Bright


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. May. 30.

Liliann Leila Bright Empty
TémanyitásTárgy: Liliann Leila Bright   Liliann Leila Bright Icon_minitimeKedd Május 31, 2011 4:21 am

Liliann Leila Bright

Liliann Leila Bright 5419306141_ab7de573d7_k

"Tudod, néha azt hiszem, az a sorsunk, hogy rosszak legyünk."

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teljes név: Liliann Leila Bright
Becenév: Lili,Liliann
Kor: 19+ 60
Születési idő/hely: 1932.december.8. Belgium,Brüsszel
Faj: vámpír
Nem:
Foglalkozás: művészeti oktató
Klán:Sabbat

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Édesapa:Albert Bright| 80| régen jó volt a kapcsolatunk, majd megutáltam őt,apám meghaltl |
Édesanya: |Elisabeth Norton(Bright ) |75|mondhatni jónak kapcsolatunkat,ki nem állhatom,anyám szintén meghalt. |
Testvér(ek): |- |
Egyéb hozzátartozók: |- |

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jellem: Milyen is a jellemem?Első ránézésre talán kedvesnek mondanátok,ha szembe jönnék veletek az utcán.Bár talán erre szokás mondani,hogy a látszat néha csal.A kedves első benyomás,valójában egy kegyetlen,könyörtelen gyilkost takar.Nagyon ritka,ha kedveskedek.Csak magamra tudok gondolni,más hidegen hagy.Ezt lehet annak is köszönheti,mivel egyedüli gyerek voltam a családban,de ki tudja..Jó szándékaim emberi életemben sem voltak,s ez nem változott meg.Szeretem kihasználni,majd eldobni az embereket.Lelkem tele van keserűséggel,s gonoszságal.De hisz kiben nincs gonoszság?Belém nagyon sok gonoszság szorult.Szeretem nézni,ha áldozataim szenvednek.Egy szóval szadista lennék.Na,nem néznéd ki belőlem mi?
Kinézet:Egy szóban el tudnám mondani,hogy hogy is nézek ki.Erre csak egy szó van a szótárakban.Mégpedig a tökéletes.169 cm magas,súlyom alig haladja meg az 50 kg-ot.Hajam gesztenye barna,álltalában göndör fürtökben omlik vállamra,de ha ki van vasalva,akkor a hátam közepét is eléri.Arcom ovális,amit sötétbarna szemek kereszteznek.Orrom kicsi,s pisze.Ajkaim teltek,szépen íveltek,amik csókra csábítanak.Szemöldököm vékony,de mégis illik ovális arcformámhoz.Alakom karcsú,jól áll nekem minden ruha.Lábaim hosszúak,amire nagyon büszke is vagyok.Telt idomaim vannak,amiken meg akadnak a férfi szemek.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Előtörténet:
Egyszer volt hol nem volt,egy szép napon....Na jó álljunk le kezdhetném a story-t így is,de ez nem hozzám való lenne.szóval 1932.Ez az én születésem éve.Tudom,Neked ez jelentéktelen,lehet hogy még nem is éltél.Anya és apa tervezett engem,bár arra nem számítottak,hogy lányuk lesz.Hisz akkor ki fogja át venni a családfő szerepét,ha apám meghal?Fiút akartak,de nem sikerült nekik.Egy decemberi napon jöttem a világra,császármetszéssel.Bár így is örültek nekem,de nem úgy néztek rám,mintha fiú lennék.Na.Megszülettem.Szinte belecsöppentem az aranyéletbe.Nagy ház,mesés ruhák,mindent megkaphattam,amit csak szerettem volna.S én ezt ki is használtam.Óvodába nem jártam,bár dadusom az volt,nem is egy.Mikor már kisiskolás lettem,akkor elkezdtem zongorán játszani apa kedvéért.Engem ez nem igazán érdekelt.Már kislány koromban is ellent mondtam,s feleseltem a szüleimmel.Tudom,erre nem szabadna büszkének lennem,de az vagyok.Sokan csak azért barátkoztak velem az iskolában,mert gazdag voltam.Szüleim nem dolgoztak,hisz pénzük volt rengeteg,akkor meg minek...Benne voltunk a 3 leg gazdagabb családban,ami akkoriban Brüsszel területén volt.Mikor nagyobb lettem,akkor sokat gondolkoztam,hogy melyik középiskolát választja.Nem volt sok választásom.Vagy jogot tanulhattam,vagy pedig a művészeti iskola.Én inkább a művészetet választottam.Megismerkedtem a szobrászat,a festészet és a költészet világával is.Anyámék örültek,hogy nem a jogot választottam.Minden rendben volt,egészen addig,amíg rossz társaságba nem keveredtem.Mikor elkezdtem úgy mond barátkozni ilyen elzüllött,kicsapongó életmódot folytatott idézőjelbe emberekkel,akkor minden megváltozott.Nem jártam be az iskolába,loptam csaltam,hazudtam.Ez akkoriban nagyon nagy bűnnek számított.Ekkor lehettem olyan 19 éves.Feltételes kizárást kaptam az iskolából,ami nem volt más,mint hogy még egy hiányzás és kicsapnak.Ezt eltitkoltam szüleim elől.De hisz a sorsot úgysem kísérthetem meg,ez be is következett.Mikor kidobtak,s a szüleim meg tudták,akkor először ki tagadtak a családból,s miután ezt megtették,az apám a nadrágszíjával élet és halál közé üldözött.Anyám pedig csak állt felette,s nézte ahogy agyon veri a saját vérét.Még volt annyi erőm,hogy elmenyjek az új barátaimhoz,akiknek köszönhetem,hogy még mindig élek,de viszoitn azt is nekik köszönhetem,hogy ki lettem dobva a luxusból.Mikor ez történt,akkor ájultan talált rám Rita,az akkor legjobbnak mondott barátnőm,s ő elvitt egy bizonyos Alex-hez,aki látva mi van velem,mélyen beleharapott a nyakamba,majd saját vérével elkezdett itatni.Szinté égette a torkom a vörös sűrű nedű,de jó volt,s nem akartam abba hagyni..Bírsz jegyzetelni?Ha nem,akkor szólj,de nem lassítok a tempón...Hiába nem veszlek figyelembe.Miután ez megtörtént,másnap mesélték el,hogy mi is történt,de nem akartam hinni nekük.Azt hittem,hogy csak hülyéskednek velem.Nekik volt igazuk..Ez akkor bizonyosult be,mikor egy éjjelen ők egy maga tehetetlen lányt üldözőbe vettek,s elém hozták,hogy ha nem hiszem el mi vagyok,akkor essek csak neki a lánynak.Hogy segítsenek nekem,felvágták a lány egyik erét,amiből kellemes illatú vérvörös folyadék csurgott ki.Gusztusom támadt megkóstolni,csak egy kortyot.Nem tudtam tűrtőztetni magam,érzékeim kiélesedtek,s neki estem a védtelen lánynak.Mikor végeztem vele,egyszerűen ott hagytam.Ekkor döbbentem rá,mi is vagyok valójában.Egy hidegvérű gyilkos.Hogy kerültem ide?Elmondom,de csak egyszer...Elegem volt abból,hogy irányítani akart mindenki.Elegem volt,hogy mindenki parancsolgatott nekem.Egy szóval elegem lett mindenből,s új életet akartam kezdeni.Könyörtelenségem nem szabott határokat,s ha kedvem lenne most,akkor Téged is megölnélek hidegvérrel..De szerencséd van,hogy épp az előbb ebédeltem.Tündéri bájom a mai napig megmaradt,s remélem,itt új életet tudok kezdeni,bár a régit is szerettem,de ez most más.Most én vagyok az,akitől óvtaka szüleid.Nem nézed ki belőlem,igaz?Bebizonyítsam?Counterbrick-ben végre kiélhetem szadista énem,de többet nem mondok Neked.Érezd magad megtisztelve,amiért ennyit is mondtam...
Vissza az elejére Go down
Roy Kunterbeck
Admin
Admin
Roy Kunterbeck


Hozzászólások száma : 135
Join date : 2011. May. 28.
Age : 31

Liliann Leila Bright Empty
TémanyitásTárgy: Re: Liliann Leila Bright   Liliann Leila Bright Icon_minitimeKedd Május 31, 2011 6:48 am

Megtisztelve érzem magam, amiért ennyit is megtudhattam rólad Razz Azt hiszem lesz kitől félniük az ittenieknek, bár van egy olyan érzésem, hogy bizonyítanod kell hozzá, hogy féljenek majd Very Happy Előtörténetedet ELFOGADOM

Foglalj avatart, aztán mehetsz is játszani Wink
Vissza az elejére Go down
http://vampirenet.up-your.com
 
Liliann Leila Bright
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Midnight life :: Karakter alkotás :: Előtörténetek-
Ugrás: