Midnight life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight life

Fedezd fel a világunkat!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Roy Kunterbeck
Santa Monica temető Vote_lcapSanta Monica temető Voting_barSanta Monica temető Vote_rcap 
Rickie Zoe Bronx
Santa Monica temető Vote_lcapSanta Monica temető Voting_barSanta Monica temető Vote_rcap 
Liliann Leila Bright
Santa Monica temető Vote_lcapSanta Monica temető Voting_barSanta Monica temető Vote_rcap 
Glenda Hawkins
Santa Monica temető Vote_lcapSanta Monica temető Voting_barSanta Monica temető Vote_rcap 
Alix O'Flanagan
Santa Monica temető Vote_lcapSanta Monica temető Voting_barSanta Monica temető Vote_rcap 
Dante Bezarius
Santa Monica temető Vote_lcapSanta Monica temető Voting_barSanta Monica temető Vote_rcap 
Beth Blackrose
Santa Monica temető Vote_lcapSanta Monica temető Voting_barSanta Monica temető Vote_rcap 
Victoria Lursendes
Santa Monica temető Vote_lcapSanta Monica temető Voting_barSanta Monica temető Vote_rcap 
James Clood
Santa Monica temető Vote_lcapSanta Monica temető Voting_barSanta Monica temető Vote_rcap 
Stevan Black
Santa Monica temető Vote_lcapSanta Monica temető Voting_barSanta Monica temető Vote_rcap 
Üdvözöllek körünkben!
Santa Monica temető Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 12:33 am by Roy Kunterbeck
2011-et írunk, Counterbrickben (Kanada) minden zajos, veszélyes, mint mindig. Az emberek estéiket szórakozóhelyeken, bulikban töltik, napközben pedig serényen dolgoznak, hogy el tudják tartani családjukat, esetleg csak magukat. De mit sem sejtenek arról, hogy körülöttük vámpírok élnek. Az éjszaka lényei köztük mászkálnak, többségük hidegvérű gyilkos, akik könnyű …


Megjegyzések: 0
Poll
Keywords

 

 Santa Monica temető

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Roy Kunterbeck
Admin
Admin
Roy Kunterbeck


Hozzászólások száma : 135
Join date : 2011. May. 28.
Age : 31

Santa Monica temető Empty
TémanyitásTárgy: Santa Monica temető   Santa Monica temető Icon_minitimeVas. Május 29, 2011 2:22 am

Santa Monica temető Transilvania_by_pdamen82
Vissza az elejére Go down
http://vampirenet.up-your.com
Dante Bezarius
Alphahím
Alphahím
Dante Bezarius


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Kanada

Santa Monica temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Santa Monica temető   Santa Monica temető Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 1:04 am

Rickie

Hihetetlen, hogy mennyire fel tudott bosszantani, mindössze pár perc leforgása alatt! Ha pedig volt valaki, akit még nála is jobban sajnáltam, az Rosie volt. Unokahúgom szépen cseperedett, de azért nem ártott volna némi apai szeretet neki. Csodáltam a kislányt, ahogy saját magának sütött-főzött, és annak ellenére, hogy Vin majdhogynem levegőnek nézte, mégis tudott vidáman mosolyogni és beszélgetni. Engem mindig kitörő örömmel fogadott, és csupán azért nem vittem el még az öcsémtől anyáékhoz, mert féltem, hogyha ezt megteszem, Vincent öngyilkos lesz.
Igaz, hogy Rose nem volt rá túl nagy hatással, és nem tudta kirángatni a mélabúból, de életben tartotta.
Miután túlestem ezen a fantasztikusnak nagy jóindulattal sem nevezhető találkozáson nem tudtam mit kezdjek magammal. Egy darabig céltalanul kóboroltam a városban, motoromon róttam az utakat, majd gondoltam egyet, és a temető felé vettem az irányt. Úgy döntöttem, meglátogatom a sógornőmet, már úgyis rég jártam nála.

A temető előtt lefékeztem, majd megállítottam a motort és kitámasztottam, a bukósisakomat a kezemben lóbálva léptem be a kitárt, kovácsoltvas kapun. Kissé megborzongtam, és elindultam a megfelelő parcella felé. Itt mindig megmagyarázhatatlan nyugalom lett úrrá rajtam, s talán emiatt, de szerettem idejárni. Már ha időm és Beth engedte. Furcsa, nemde?
A sírhoz érve leguggoltam, és megsimogattam a súlyos, fekete márványtömböt.
- Szia! Bocs, de nem hoztam virágot, egyenesen Vintől jövök. - Különös lehetett, hogy egy sírkővel beszélgettem, de nem érdekelt, ilyenkor minig olyan érzésem volt, mintha tényleg vele beszéltem volna. - Nagyon kivan. És hiányzol neki. Meg mindnyájunknak...
Nem kedveltem a vámpírokat, és a falka minden tagját óva intettem tőlük, de a vadászok... ők más tészta voltak. Gyűlöltem őket.
Vissza az elejére Go down
Rickie Zoe Bronx
Vámpír
Vámpír
Rickie Zoe Bronx


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. May. 29.

Santa Monica temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Santa Monica temető   Santa Monica temető Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 1:37 am

/Csendesen indult útnak ma Rickie, úgy érezte kell a friss levegő, és a város is nagyon új volt még számára. Nem tetszett neki, és Nero sem akart vele jönni, nem bírta az ilyet, és utált egyedül lenni.Vörös ruhájában indult útnak, azt sem tudta mihez kezdjen ma. Ám úgy érezte, hogy be kell térnie valahová, nem minden napi dolog, hogy egy lányka betérjen a temetőbe, ám Rickie még is így tett. Valami furcsa szagot érzett onnan, meg kellett tudnia, hogy mi az. Ahogy egyre közelebb ért úgy erősödött a szag, ám nem tudta behatárolni. Fiatal volt még alig két éve vámpír, így nem tudja, hogy mitől kéne tartania. Ahogy beljebb merészkedett nesztelenül, és csendben, úgy jutottak el hozzá a hangfoszlányok is. Lépteit lassabbra kényszerítette, majd végül kibukkant az egyik sírkő mögül, és a neki háttal guggoló férfit nézte. Nem mert megszólalni, csak figyelte a férfit, aki a sírhoz beszélt, és már arra is rájött, hogy a férfiból árad az a furcsa szag, amit nem tud beazonosítani./
~Ki ez a pasas?~/kérdezte magától, de leginkább az érdekelte, hogy mi is valójában./
Vissza az elejére Go down
Dante Bezarius
Alphahím
Alphahím
Dante Bezarius


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Kanada

Santa Monica temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Santa Monica temető   Santa Monica temető Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 2:01 am

Lépteket hallottam mögülem, de nem fordultam meg, egyelőre csak a fülemmel követtem az útját. Ahogy a szélirány egy kicsit megváltozott mély levegőt vettem. Vámpír volt az, nem lehetett túl messze, de ahogy hallottam, megállt.
Abbahagytam a sírral való beszélgetést, és hátrapillantottam a vállam fölött a jövevényre.
- Hello! - köszöntem halkan. Nem volt értelme kiabálni, vagy felemelni a hangomat, egyrészt, mert temetőben azért mégse illik kiabálni, másrészt: tudtam, hogy tökéletesen hallott.
Vetettem még egy utolsó pillantást a sírkőbe faragott, kacskaringós betűkre, ujjai hegyét finoman végighúztam a néven, majd felálltam, zsebre tettem a kezeimet, és a nő felé fordultam kíváncsi, fürkésző tekintettel.
- Gondolom nem hozzá jöttél - böktem fejemmel a mögöttem lévő sír felé.
Vissza az elejére Go down
Rickie Zoe Bronx
Vámpír
Vámpír
Rickie Zoe Bronx


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. May. 29.

Santa Monica temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Santa Monica temető   Santa Monica temető Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 2:20 am

/Talán óvatos Rickie, azért állt meg a férfi mögött, ám valami azt súgta, hogy nem jó emberbe botlott bele, bárki is legyen. Ahogy a halk köszönés elhagyta a másik ajkát Rickie úgy kapta fel rá a fejét, és nézett egyenesen a szemébe./
-Jó napot.-/köszönt kimérten, és próbált még mindig arra rájönni, hogy ki ez a pasas. A következő mondatra csak felszegte az állát, és lassan megrázta a fejét, hogy nem, nem a sírhoz jött./
-Most költöztünk ide a bátyámmal, és sétálni indultam. Oh, de faragatlan vagyok. Rickie Zoe Bronx.-/nyújtja apró kezét a férfi felé, bízva abban, hogy bemutatkozása viszonzásra talál. Azt nem kockáztatta meg, hogy végig nézzen a férfin, egyenesen a tekintetébe fúrta a saját zöld íriszeit./
-A család tagja?-/kérdezi meg ezután, szintén arra a sírkőre célozva ahol a férfi az előbb guggolt./
Vissza az elejére Go down
Dante Bezarius
Alphahím
Alphahím
Dante Bezarius


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Kanada

Santa Monica temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Santa Monica temető   Santa Monica temető Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 6:19 am

Hallgattam a válaszát, s vele ellentétben én bizony végigmértem őt. Minden nővel ezt csináltam, nem tehetek róla, rossz beidegződés. Magyarázatát követően tekintetem a kezére ugrott. A másodperc tört részéig megfordult a fejemben, hogy nem fogadom el, de ez hatalmas tahóság lett volna. Egyrészt mert nő volt, másrészt meg még semmi olyat nem tett, amivel kiérdemelje a rideg bánásmódot.
Halvány mosolyra húztam a számat, és nem csontropogtatóan, de megszorítottam a kezét. Gyűlöltem a lagymatag kézfogásokat, a döglött hal effekttől legszívesebben kirohantam volna a világból.
- Dante Bezarius - mutatkoztam be én is, azt viszont, hogy mi vagyok, inkább megtartottam magamnak egyelőre. A kézfogáskor úgyis jobban éreztem a belőle áradó vámpír-erőt, s valószínűnek tartottam, hogy mostanra ő is rájött, miféle fajta vagyok.
- Igen - feleltem a kérdésére. - A sógornőm volt.
Nem tudtam palástolni a bánatomat, ebben az esetben a pókerarc valahogy mindig cserben hagyott. Nem két hete történt, ez igaz, de az emlék akkor is ugyanolyan elevenen élt bennem, mintha két perccel ezelőtt esett meg volna a tragédia.
- Kellemes itt, nem? - tereltem inkább más merre a szót, majd egy sóhaj után erőt vettem magamon, és mindent, ami nem rá tartozott szépen a háttérbe szorítottam. Felnéztem a közeli fűzfa sejtelmesen susogó lobkoronájára.
Vissza az elejére Go down
Rickie Zoe Bronx
Vámpír
Vámpír
Rickie Zoe Bronx


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. May. 29.

Santa Monica temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Santa Monica temető   Santa Monica temető Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 11:04 pm

/Rickie csak nézte ahogy a férfi megfordul, majd hozzábeszél, végül a lányka rájött, hogy be is kéne mutatkoznia, ha már ide ette a fene, és ide p0fátlankodott. Az apró kezét is előrenyújtja, hiszen így szokás. Szerencséjére a férfi elfogadta a kéznyújtás, és ő is bemutatkozott. Egy féloldalas mosoly jelent meg Zoe ajkain, majd félszegen elkapta a pillantását./
-Örvendek Dante.-/szólal meg végül csendes csilingelő hangján. Lehetséges, hogy a férfi eddig is tudta, hogy a lányka miféle, ám Rickie még most sem jött rá, csak azt érezte, hogy az a szag egyre erőteljesebb Dante közelében. Arra is fény derül, hogy a férfi miért jött ki a sírhoz. Rickien egy apró megbánás suhan végig, talán észre sem lehet venni, de ő érezte./
-Nagyon sajnálom.-/suttogta őszintén, bár nem tudja, hogy most miért is ilyen, egy vadidegen társaságában. A kérdést nem tudja hová tenni, és így kicsit oldalra billenti a fejét, és úgy néz Dantéra./
-Attól függ milyen szempontból nézzük. Mint az idő, kellemes, ám ha csak így végignézek a temetőben... Nem, egyáltalán nem kellemes itt.-/egyáltalán nem beszél hangosan Rickie sem, éppen hogy lehet hallani amit mond. Igazából nem is érti, hogy miért érzi magát egyre közlékenyebbnek, ahogy vet egy oldalpillantást csak megvonja a vállát, végül újra Dantéra pillant./
-Van errefelé egy jó kávézó?-/kérdezi meg végül, végül is egy kávé sohasem árt a szervezetének./
Vissza az elejére Go down
Dante Bezarius
Alphahím
Alphahím
Dante Bezarius


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Kanada

Santa Monica temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Santa Monica temető   Santa Monica temető Icon_minitimePént. Jún. 03, 2011 2:54 am

- Régi história - vontam vállat, de magamban ezt egyáltalán nem tudtam ilyen simán és könnyedén lerendezni. A szenvedés azonban magánügy, és nekem még mindig kevesebbet kell elviselnem, mint Vinnek. habár, az utóbbi időben... Mindegy.
Érdeklődve hallgatom a válaszát, nincs kedvem csipkelődni, vagy gúnyolódni, egyrészt a hely, másrészt a hangulatom miatt. Különben is, nem kell folyton elviselhetetlennek lenni. Felelete végére elmosolyodtam.
- A haláltól sokan félnek, sőt, valami iszonyatos rosszként gondolnak rá, amit le akarnak győzni, de ezt nem lehet. - Végigjárattam e tekintetemet a komor köveken. - Tudom, hogy morbid, de... engem megnyugtat és feltölt ez a hely.
- Kocsma van, meg pékség - mondtam, miközben az emlékeim között kutattam, környékbeli kávézók után, ám hiába. - Kávézóról nem tudok - vakartam meg a tarkómat tanácstalanul, majd lassan elindultam a kapu felé. - A belvárosban viszont van egy nagyon pöpec kis hely. - Minél közelebb értünk a kijárathoz, annál jobban kezdett visszatérni a szokásos beszédstílusom.
Vissza az elejére Go down
Rickie Zoe Bronx
Vámpír
Vámpír
Rickie Zoe Bronx


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. May. 29.

Santa Monica temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Santa Monica temető   Santa Monica temető Icon_minitimePént. Jún. 03, 2011 9:47 am

/Rickie csendesen figyelte Dantét, és hallgatta amit mond. Egy halál nem lehet régi história, de ebbe nem akart belekötni. Csak a szomorúság látszott gyönyörű arcán. A következő hosszú kifejtésre csak meredt a férfira, és zöld szemei kikerekedtek./
-Persze, hogy nem lehet kikerülni, egyszer mindenkinek eljön a vég, vagy így, vagy úgy.-/suttogta csendesen, majd elfordult, hogy Dante ne lássa az arcát. Sosem szerette ha nézik, miközben gyönyörű szemeiben megtelepszik a könny. Ezután persze afelől kérdez, hogy hátha akad valahol egy kávézó, ám szomorúan kell hallania, hogy nincs. Az, hogy újabb felajánlás ígérkezik, egy mosolyt csal az arcára, miközben elindulnak kifelé./
-Az remek. De remélem nem bánod, hogy csak így rád törtem.-/halkul el ismét Rickie hangja, miközben ránéz Dantéra./
Vissza az elejére Go down
Dante Bezarius
Alphahím
Alphahím
Dante Bezarius


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Jun. 01.
Tartózkodási hely : Kanada

Santa Monica temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Santa Monica temető   Santa Monica temető Icon_minitimePént. Jún. 03, 2011 10:08 am

Láttam, hogy nem kedveli ezt a témát, habár, ki az, aki szeret ilyesmiről diskurálni. Szemmel láthatóan ő is elveszített már egy, vagy akár több személyt is, akik közel álltak hozzá. Hiába fordult el, az orrom remekül működött, éreztem a könnyek illatát. Úgy gondoltam, mára elég is a Kaszásról folytatott diskurzusból.
Ahogy kifelé mentünk, szórakozottan elmosolyodtam a gondolatra, hogy milyen mérges lenne most apám, ha látna. Ég tudja miért, rühellte a vámpírokat, amióta csak az eszét tudta.
- Bánom, de hát nincs mit tenni - sandítottam rá a szemem sarkából, aztán gyorsan észbe kaptam. - Csak viccelek,nyugi, nem kell minden szavamat komolyan venni.
Voltak olyanok, akik élből félreértettek minden kis csipkelődést, és hatalmas feneket kerítettek a dolognak. Persze ilyenkor általában én kaptam az utólagos lehordást, vagy Beth-től, vagy apámtól. Szerintük fel kellett volna végre nőnöm, szerintem meg dög unalmas lenne folyton komolykodni.
- Elég mesze van - álltam meg a motorom mellett, majd végignéztem Ricki ruházatán, aztán a járgányra sandítottam. - Hát, ez így bajos lenne...


A hozzászólást Dante Bezarius összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 05, 2011 8:52 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Rickie Zoe Bronx
Vámpír
Vámpír
Rickie Zoe Bronx


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. May. 29.

Santa Monica temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Santa Monica temető   Santa Monica temető Icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 4:40 am

/A lányka nem beszélt hangosan, és a téma sem tetszett neki, így minél előbb túl akart esni rajta. Végül egy kicsit sértő mondatot hallott, majd kijavította magát Dante, így Rickie arcán egy apró mosoly jelent meg./
-Szóval nem kell önt komolyan venni?-/sandít rá a lányka, egy hamis mosollyal, majd ahogy kiérnek a temetőből Dante észrevesz egy apró hibát, hogy Rickie-n szoknya van, és így nem éppen előnyös motoron utazni. Ám a kis főhősnőnk is igen dörzsölt. Egy gyors rántással eltávolította a gyönyörű szoknyát, ami alatt egy motoros bőr szerkó volt./
-Azt hiszem, most már egész jó.-/kacsintott Rickie, és rápillantott a motorra. Életében nem motorozott még, ám sosincs késő elkezdeni./
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Santa Monica temető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Santa Monica temető   Santa Monica temető Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Santa Monica temető
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Midnight life :: Játéktér: Counterbrick :: Külváros-
Ugrás: