Midnight life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight life

Fedezd fel a világunkat!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Roy Kunterbeck
Evelyn Lockhart Vote_lcapEvelyn Lockhart Voting_barEvelyn Lockhart Vote_rcap 
Rickie Zoe Bronx
Evelyn Lockhart Vote_lcapEvelyn Lockhart Voting_barEvelyn Lockhart Vote_rcap 
Liliann Leila Bright
Evelyn Lockhart Vote_lcapEvelyn Lockhart Voting_barEvelyn Lockhart Vote_rcap 
Glenda Hawkins
Evelyn Lockhart Vote_lcapEvelyn Lockhart Voting_barEvelyn Lockhart Vote_rcap 
Alix O'Flanagan
Evelyn Lockhart Vote_lcapEvelyn Lockhart Voting_barEvelyn Lockhart Vote_rcap 
Dante Bezarius
Evelyn Lockhart Vote_lcapEvelyn Lockhart Voting_barEvelyn Lockhart Vote_rcap 
Beth Blackrose
Evelyn Lockhart Vote_lcapEvelyn Lockhart Voting_barEvelyn Lockhart Vote_rcap 
Victoria Lursendes
Evelyn Lockhart Vote_lcapEvelyn Lockhart Voting_barEvelyn Lockhart Vote_rcap 
James Clood
Evelyn Lockhart Vote_lcapEvelyn Lockhart Voting_barEvelyn Lockhart Vote_rcap 
Stevan Black
Evelyn Lockhart Vote_lcapEvelyn Lockhart Voting_barEvelyn Lockhart Vote_rcap 
Üdvözöllek körünkben!
Evelyn Lockhart Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 12:33 am by Roy Kunterbeck
2011-et írunk, Counterbrickben (Kanada) minden zajos, veszélyes, mint mindig. Az emberek estéiket szórakozóhelyeken, bulikban töltik, napközben pedig serényen dolgoznak, hogy el tudják tartani családjukat, esetleg csak magukat. De mit sem sejtenek arról, hogy körülöttük vámpírok élnek. Az éjszaka lényei köztük mászkálnak, többségük hidegvérű gyilkos, akik könnyű …


Megjegyzések: 0
Poll
Keywords

 

 Evelyn Lockhart

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Evelyn Lockhart

Evelyn Lockhart


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jun. 15.
Age : 87
Tartózkodási hely : Mindenhol ott vagyok

Evelyn Lockhart Empty
TémanyitásTárgy: Evelyn Lockhart   Evelyn Lockhart Icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 12:36 am

Evelyn Lockhart

Evelyn Lockhart Claire-Holt-h2o-just-add-water-15505214-460-650

"Mosolyogj, ez a második legjobb dolog amit a száddal tehetsz!"

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teljes név:Evelyn Lockhart
Becenév: Evy, Evelyn, Yv
Kor: 19 + 56
Születési idő/hely: Denverben egy május 25.-i napon az 1936.-i évben.
Faj: Vámpír
Nem:
Foglalkozás: főállású gyilkológép
Klán Sabbat
Átváltozás: Éppen a városban sétálgattam egyedül amikor egy halkabb zajra lettem figyelmes. Odasiettem a hang helyére. Egy lányt láttam először és Samet. Igen, ő volt az. Az én egyetlen szerelmem. Először azt hittem, hogy megcsal, de miután megláttam azt a sokvért a lány körül minden megváltozott. Hirtelen az eszembe jutott az a sok mese amit Sam mesélt a vérszívókról. Ő is az volna? Egy gyilkos aki nem bír uralkodni magán és idegeneket gyilkolászik le? Nem az nem lehet, én ismerem őt nem tenne ilyet. Remélem, hogy nem. Miért öl meg egy teljesen védtelen lányt. De ő volt az és megtette. Megtette amit soha, soha nem néztem volna ki belőla. Ölt!
Miután észbe kaptam, hogy szaladnom kéne már késő volt észre vett. De nem tett semmit. Csak állt a lánnyal a kezében és nézett. Én sírni kezdtem és elszaladtam, amilyen messze csak tudta tőle.
Amikor haza értam, már kicsit kitisztult fejjel, ő már otthon várt engem. A látványa megrémített. De még mindig bennem volt az az érzés ami mindig is amikor haza jövök. Ő vár itthon és szeret engem, ahogy még soha senki sem. Jobban szeret mint bárki más szeretett valaha. Amikor az ajtót becsuktam magam mögött elhatároztam, hogy én örökké vele akarok élni. Soha nem akarom elhagyni őt. Szeretni fogom amíg élek. És én örökké fogok élni.
Nagy könyörgések árán átváltoztatott és jól éreztem magam a bőrőmben. Teljesen új világ nyílt meg előttem és ez tetszett. Miért is ne tetszett volna. Ha egyszer olyan mázlista vagyok, hogy valaki szeret miért ne szerethetne örökké.
A rajta kapása után eltelt egy hét és én is vérszívó lettem. A szabályokat a fejembe verte, de nem nagyon érdekeltek, akkor. A magam útját akarom járni és gyilkolni. Ez az ami meglepett, hogy mi okból szeretnék én ölni. De akartam nagyon is akartam. Egy fajta életcélként tűztem ki és még ma is tartom a célomat.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Édesapa: Daniel Outbridge, nevelő apa. Nagyon rossz volt a viszonyom vele. Ha jobban akarom kifejezni magam utáltam őt. De már maghalt. Hála az égnek, nem én nyírtam ki. Hanem a vénség. Úgy bánt velem mint egy szamárral. Kihasznált , eltiport és vert. Kinek kell egy ilyen nevelő apa?
Édesanya: | Amanda Outbridge. Szintén nevelő szülő. Szintén utálni való egy teremtménye volt Istennek. Nem tudom mi alapján osztogatták a kedvességet, de ő egy kicsit sem kapott, vagy nem mertek neki adni, mert féltek, hogy túl goromba lesz hozzájuk a szóráson. Olyan volt mint a férje. Kegyetlen és roppant önző. Nem éppen egy minta anya. Annyi jó se szorult belé, hogy felkeressen miután elszöktem tőlük. Mondhatom a lehető legrosszabb nevelő család a világon. Már meghalt és őt nem a vénség vitte el, hanem egy Evelyn nevezetű lány.
Testvér(ek): Egyke voltam. Az intézetben volt pár "testvérem". De semmi több. Sok mindenkit szeretek, de tesóm sajna nem volt soha. Ja, és nagyon úgy néz ki, hogy nem is lesz.
Egyéb hozzátartozók: A vér szerinti szüleim meghaltak autóbalesetben. Nem ismertem őket. Annyit tudok róluk, hogy mind a ketten kedvesek és nagyon figyelmesek voltak másokkal. Nagyon szerették őket az emberek. Kár, hogy nem ismerhetem őket. Anyukám evelyn volt. Tőle kaptam a nevem, apukám Tomy. Nagyon szeretem őket, úgyis, hogy nem is ismerem egyikőjüket sem. Már a szóbeszéd is elég ahoz, hogy egy ilyen angyali házaspárt megszeressen az ember.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jellem: Nagyon szigorú másokkal szemben és nem nagyon szereti ha nemet mondanak neki. Utál jó pofizni és nem szeret aranyosan viselkedni. Kemény csaj, szereti a kihívásokat. Néha elég bunkó tud lenni. Sőt szinte mindig az. Akiket kedvel azokkal nagyon el tud lenni és egész kedves hozzájuk, de ha valaki kekeckedik vele vagy rosszul viselkedik, kijön belőle a kis ördög. Nem kíméli az ellenségeit.
Kinézet: Szőke, hosszú, általában egyenes haj. Kék szemek és aranyos pillantás. A látszat persze csal, néha. Nálam ez sajnos így van. Kívülről egy aranyos lány vagyok, akit az e,berek szeretnek, de ha megismernek inkább azt kívánják bár nem szerettek volna.
Tehát a külsőm. Vékony testalkat és normál magasság.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Előtörténet:
Egy Denver nevű városban láttam meg a napvilágot egy májusi napon. Nagyon kicsi voltam, mint minden újszülött.
Már egy hete bennt voltam a kórházban amikor végre kiengedtek a nagy világba a szülaimmel. Apu kocsival jött értem és anyuért, de ez végzete hiba volt számukra. Ugyanis a kocsi belesodródott egy árokba éa a szüleim az életüket vesztették a baleset során. Én túléltem. bár senki nem tudja hogyan. Mindenki azt hiszi, hogy rám egy őrangyal vigyázott akkor. Akár igazuk is lehetne. De nincs. Ugyanis én úgy biztosítva voltam a gyereküléshaz, hogy még egy seb sem volt rajtam. Rgy karcolás nélkül megúsztam. Bárcsak a szüleim is így jártak volna.
Ezek után bekerültem egy nevelő intézetbe. Ott éltem 10 éves koromig. Ekkor ugyanis elvittek az intézetből. Két látszólag nagyon kedves felnőtt vett magához és akart nevelni engem. Kár, hogy nem sikerült valami jól a nevelés. Egyszerűen csak kihasználtak engem. Nem szerettek csak "tartottak" mint egy háziállatot. Ugráltattak és cselédként használtak. Ezt untam meg amikor 17 éves lettem. Úgy döntöttem, hogy már elég idős vagyok ahhoz, hogy egyedül boldoguljak a nagy világban. Elszöktem és egy ideig a városban híztam meg magam, de azt túl rizikósnak véltem így elköltözem Denvertől nagyon messze. Már nem is emlékszem, hogy hova. De el onnan messze.
Ekkor találkoztam a leendő nagy szerelmemmel. Életem értelmével Sammel.
Beleszerettem első látásra és szerintem ő is így volt vele. Nagyon jó volt a kapcsolatunk.
Ő átváltoztatott a sok könyörgés eredényként. És éltük a z életünket, de őt megölték. Igen a nagy drámai fordulat egy kapcsolatban. Valami vadász féleség ölhette meg. Levelet is hagytak a holteste mellett. Azóta hajkurászom a gyilkosait. De szerintem ,ár nem élnek. Olyan régen történet minden.
Ja és ami a legrosszabb, hogy hiányzik. Igen nagyon hiányzik nekem. Annyira szerettem és akkor megölte valami ember. Azóta is keresem a hozzém valót. Aki úgy tud szeretni mint ő valaha szeretett engem. De olyan nem lesz több. Nem fogom megtalálni. Egy olyan férfit mint Sam.
Azóta nem tudom kiheverni a halálát. Nagyon hiányzik és fáj, hogy nem lehet velem az én szerelmem. Ha megtalálom a gyilkosát saját kezüleg nyírom ki. És szívém ki a vérét.
Ennyi volnék én. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Roy Kunterbeck
Admin
Admin
Roy Kunterbeck


Hozzászólások száma : 135
Join date : 2011. May. 28.
Age : 31

Evelyn Lockhart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evelyn Lockhart   Evelyn Lockhart Icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 12:28 am

Kedves Evelyn!

Azt mondanám, hogy kissé összecsapott lett...vagy talán nagyon. Először is, a jellemedet mindenképp bővítsd ki egy-két mondattal. Az előtörténet nem igazán tetszik. Sok benne a helyesírási hiba, pl.: Rgy karcolás; gyereküléshaz; szívém ki a vérét. Ez csak pár kiemelt, légy oly szíves és nézd át! Az is kicsit furcsa, hogy nem haltál meg, mivel egy autóbalesetet egy csecsemő nem valószínű, hogy túlélne. Mellesleg a terjedelmének kétszer ennyinek kellene lennie, szóval bővítsd pár dologgal. Mondjuk fejtsd ki, hogy hogyan változtál át, mitől lettél "gyilkológép" stb. Szerintem nem lesz nehéz kibővítened Wink Egyenlőre ennyi, na meg kérnék egy avatar képet is, addig nem tudlak elfogadni. Ha javítottál visszanézek Smile
Vissza az elejére Go down
http://vampirenet.up-your.com
 
Evelyn Lockhart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Midnight life :: Karakter alkotás :: Előtörténetek-
Ugrás: