Midnight life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight life

Fedezd fel a világunkat!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Roy Kunterbeck
Ashley Perry Vote_lcapAshley Perry Voting_barAshley Perry Vote_rcap 
Rickie Zoe Bronx
Ashley Perry Vote_lcapAshley Perry Voting_barAshley Perry Vote_rcap 
Liliann Leila Bright
Ashley Perry Vote_lcapAshley Perry Voting_barAshley Perry Vote_rcap 
Glenda Hawkins
Ashley Perry Vote_lcapAshley Perry Voting_barAshley Perry Vote_rcap 
Alix O'Flanagan
Ashley Perry Vote_lcapAshley Perry Voting_barAshley Perry Vote_rcap 
Dante Bezarius
Ashley Perry Vote_lcapAshley Perry Voting_barAshley Perry Vote_rcap 
Beth Blackrose
Ashley Perry Vote_lcapAshley Perry Voting_barAshley Perry Vote_rcap 
Victoria Lursendes
Ashley Perry Vote_lcapAshley Perry Voting_barAshley Perry Vote_rcap 
James Clood
Ashley Perry Vote_lcapAshley Perry Voting_barAshley Perry Vote_rcap 
Stevan Black
Ashley Perry Vote_lcapAshley Perry Voting_barAshley Perry Vote_rcap 
Üdvözöllek körünkben!
Ashley Perry Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 12:33 am by Roy Kunterbeck
2011-et írunk, Counterbrickben (Kanada) minden zajos, veszélyes, mint mindig. Az emberek estéiket szórakozóhelyeken, bulikban töltik, napközben pedig serényen dolgoznak, hogy el tudják tartani családjukat, esetleg csak magukat. De mit sem sejtenek arról, hogy körülöttük vámpírok élnek. Az éjszaka lényei köztük mászkálnak, többségük hidegvérű gyilkos, akik könnyű …


Megjegyzések: 0
Poll
Keywords

 

 Ashley Perry

Go down 
SzerzőÜzenet
Ashley Perry

Ashley Perry


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jun. 04.
Age : 28
Tartózkodási hely : Counterbrick

Ashley Perry Empty
TémanyitásTárgy: Ashley Perry   Ashley Perry Icon_minitimeSzomb. Jún. 04, 2011 3:55 am

Ashley Perry

Ashley Perry Kesha_4_ever_kesha_21364396_1280_800

"Az élet csak úgy szép, ha őrült is egy kissé."

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teljes név: Ashley Perry
Becenév: Ash, Ashley
Kor: 19
Születési idő/hely: 1992. február 15. Counterbrick (Kanada)
Faj: Halandó
Nem:
Foglalkozás: Még fősulin tanulok, de gyakran járok bárokba pincérkedni.
Családi állapot: Egyedülálló
Anyagi háttér: Porsche 911 Turbo Cabriolet (ezüst) ; nem sok pénzt keresek még, mert tanulok, de mikor bejárok dolgozni általában heti 30-40 dollár a keresetem; még a szüleimnél lakom ;
Érdeklődési kör: Heteroszexuális

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Édesapa: Roger Perry | 47 | jó a kapcsolatunk |
Édesanya: Lara Stevenson | 45 | jó a kapcsolatunk, de sokszor veszekedünk |
Testvér(ek): | nincs |
Egyéb hozzátartozók: | nincs |

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jellem: Szerintem elég kedves vagyok, nem szoktam b*nkóskodni senkivel sem ok nélkül. Sokat beszélek, szeretek mindig a középpontban lenni. Rengeteg barátom van, bármilyen buliban benne vagyok. Nagy kanállal falom az életet, sokszor kerülök bajba. A titoktartáshoz is értek, de ritkán beszélünk komoly dolgokról barátnőimmel, ezért nincs is mit titokban tartani. Nem vagyok egoista, de szerény sem. Tisztában vagyok a hibáimmal és minden jó tulajdonságomról is tudok. Utálom a rámenős, nagyképű srácokat, akik azt hiszik pár bók és az övék vagyok. Nem igazán vannak tartós kapcsolataim, de r*banc sem vagyok. Nem nagyon vágyok most szerelemre, a bulizás jelenleg fontosabb. Persze ettől függetlenül sok figyelmet szentelek a tanulásnak is, mert azért ahhoz kell komolyság, viszont amikor csak tehetem ott vagyok minden házibuliban.

Kinézet: Nem vagyok olyan, mint azok az anorexiás fotómodellek, de nagyon jó alakom van. Domborodok, ahol kell és lapos vagyok, ahol kell. Remélem ez úgy elég világos, nem kell még jobban részleteznem, hogy nem lapos sem a mellem, sem a s*ggem. Alacsony vagyok, mindössze 165cm, bár sokan ezt átlagosnak mondják. Szemeim kékeszöldek, arcom pedig nagyon kislányos, aranyosnak találnak. Bőröm fehérebb az átlagnál, de ez nem ront semmit küldőmön. Öltözékem mindig laza, utálom az ünneplő ruhákat. Festem a szemeimet is, rúzst nem használok, esetleg szájfényt. A körmeim mindig valami élénk színben pompáznak. Tetkóm nincs, de van egy piercingem az orromban. Ezenkívül az ékszereket sem vetem meg, gyűrű, óra, fülbevaló, minden jöhet.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Előtörténet:
Ez minimum 300 szó legyen!
Vissza az elejére Go down
 
Ashley Perry
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Midnight life :: Karakter alkotás :: Előtörténetek-
Ugrás: