Midnight life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight life

Fedezd fel a világunkat!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Roy Kunterbeck
DVD kölcsönző Vote_lcapDVD kölcsönző Voting_barDVD kölcsönző Vote_rcap 
Rickie Zoe Bronx
DVD kölcsönző Vote_lcapDVD kölcsönző Voting_barDVD kölcsönző Vote_rcap 
Liliann Leila Bright
DVD kölcsönző Vote_lcapDVD kölcsönző Voting_barDVD kölcsönző Vote_rcap 
Glenda Hawkins
DVD kölcsönző Vote_lcapDVD kölcsönző Voting_barDVD kölcsönző Vote_rcap 
Alix O'Flanagan
DVD kölcsönző Vote_lcapDVD kölcsönző Voting_barDVD kölcsönző Vote_rcap 
Dante Bezarius
DVD kölcsönző Vote_lcapDVD kölcsönző Voting_barDVD kölcsönző Vote_rcap 
Beth Blackrose
DVD kölcsönző Vote_lcapDVD kölcsönző Voting_barDVD kölcsönző Vote_rcap 
Victoria Lursendes
DVD kölcsönző Vote_lcapDVD kölcsönző Voting_barDVD kölcsönző Vote_rcap 
James Clood
DVD kölcsönző Vote_lcapDVD kölcsönző Voting_barDVD kölcsönző Vote_rcap 
Stevan Black
DVD kölcsönző Vote_lcapDVD kölcsönző Voting_barDVD kölcsönző Vote_rcap 
Üdvözöllek körünkben!
DVD kölcsönző Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 12:33 am by Roy Kunterbeck
2011-et írunk, Counterbrickben (Kanada) minden zajos, veszélyes, mint mindig. Az emberek estéiket szórakozóhelyeken, bulikban töltik, napközben pedig serényen dolgoznak, hogy el tudják tartani családjukat, esetleg csak magukat. De mit sem sejtenek arról, hogy körülöttük vámpírok élnek. Az éjszaka lényei köztük mászkálnak, többségük hidegvérű gyilkos, akik könnyű …


Megjegyzések: 0
Poll
Keywords

 

 DVD kölcsönző

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Roy Kunterbeck
Admin
Admin
Roy Kunterbeck


Hozzászólások száma : 135
Join date : 2011. May. 28.
Age : 31

DVD kölcsönző Empty
TémanyitásTárgy: DVD kölcsönző   DVD kölcsönző Icon_minitimeVas. Május 29, 2011 2:34 am

DVD kölcsönző 370e_dscf0086
Vissza az elejére Go down
http://vampirenet.up-your.com
James Clood
Vadász
Vadász
James Clood


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. May. 30.

DVD kölcsönző Empty
TémanyitásTárgy: Re: DVD kölcsönző   DVD kölcsönző Icon_minitimeSzomb. Jún. 04, 2011 9:21 am

Glenda

Reggel volt ó, de milyen szép reggel! Nagyon jó volt a szellő, a nap vígan sütött és egy felhő se jött az égre. Egy vámpír se bukkanhat fel most és a farkasokkal sem aggódok. Igen szép nap, de én használom ki. Elvileg új DVD-k jöttek a kölcsönzőbe és gondoltam ki veszek egyet és megnézem. Sétálok oda és elgondolkodtam azon miért nem veszem meg a árusoknál. De aztán mindig rá jövök, hogy azért, mert ha már megnéztem egyszer is akkor ott fog feküdni a polcomon és sok pénzt pazaroltam el. lehet ki veszek egy vámpíros filmet és megnézem mennyit tévedtek a rendezők a vérszívókról. Eszembe jut Alice...megrázom a fejemet és megyek tovább. Nem akartam többet emlékezni rá úgy, hogy ez az ötlet törölve. Hamarosan belépek a kölcsönzőbe és megszólal a kis csengő a fejem felett és ezzel jelezve új vásárló jön. El is kezdek nézelődni a friss filmek között. Sok film van és mindegyik jó, de nem látok senki mást az áruson és rajtam kívül. Biztos azért, mert ilyen jó az idő.
Vissza az elejére Go down
Glenda Hawkins
Ember
Ember
Glenda Hawkins


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2011. Jun. 01.

DVD kölcsönző Empty
TémanyitásTárgy: Re: DVD kölcsönző   DVD kölcsönző Icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 3:36 am

Miért van az, hogy mindig mindenkinek sikerül bedölnöm? Vagyis inkább mindig mindenbe bele rá tudnak venni, aztán a végére egyedül maradok. Ez ma sem lett másképp. Brittany azzal az indokkal hívott fel, hogy menjek el vele a DVD kölcsönzőbe, mert megjelent ott valami szerelmes filma, amit eddig csak olaszul látott. Persz nekem semmi kedvem nem volt az egészhez, de addig győzködött, míg végül rá nem bólintottam. Na és erre mi történt? Legalább egy órán át vártam Őt a kölcsönző előtt, mikor felhív, hogy nem tud ljönni. Hát normális ez? Eljövök a város túlsó végébe csakis azért, mert megkért rá, erre felhív, hogy közbe jött neki valami. Mégis mi? Kitalálom...most jutott eszébe, hogy hajat akar vágatni. Hiszen mindig ezt csinálja. Valahányszor elhív valahová, a végén úgyis lemondja. Már egy kicsit kezd unalmas lenni, de megszoktam.
Egy ideig tétlenül néztem a kölcsönző ajtaját, de végül úgy döntöttem, hogy ha máridáig eljöttem szétnézek. Persze tudom, hogy nem fogok semmi olyan DVD-t taláni ami igazán érdekel, de azért mit veszíthetek ha bemegyek? Mostanában egy csomó hülye filmet csinálni. Ott vannak azok a szrelmes filmek...a legtöbbjük annyira nyálas, hogy nem tudom nézni. Szerintem a szerelem egyáltalán nem olyan jó dolog, mint ahogy azt a filmekben megcsinálják. Na és ne is beszéljünk a hülye vámpíros vérfarkasos filmekről. Ha már filmet csinálnak, akkor miért nem a valóság alapján csinálják? Egy csomó mesebeli lény van majdnem mindegyik filmben, így normális, hogy az időt inkább a tanulással töltöm el. Egyesz emberek azonn csodálkoznak, hogy a gyerekeik fél a sötétben. Hát ha ennyi sültelesnéget néznek, akkor még jó, hogy. Bár ami azt illeti, a 17 éves fejemmel én is félek a sötétben, pedig egyáltalán nem nézek vámpíros filmeket.
Ahogy beléptem az ajtón arra gondoltam, hogy bárcsak mégse jöttem volna ide el. Senki más nem volt bent, csak egy pasi na meg az eladó. Most vagy ennyire nem népszerű ez a kölcsönző, vagy pedig mások is úgy vannak az ilyen filmekkel, mint én.
Elindultam a polcok között, és úgy bámultam a filmeket, minta bármelyik is érdekelne. Nem értem, hogy miért nem megyek inkább haza, ha már úgy sem érdekel semmi. Na mindegy...még egy kicsit elleszek itt valahogy.
Vissza az elejére Go down
James Clood
Vadász
Vadász
James Clood


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2011. May. 30.

DVD kölcsönző Empty
TémanyitásTárgy: Re: DVD kölcsönző   DVD kölcsönző Icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 9:34 pm

/Nem akartam sokáig nézelődni. A kedvem bár egy fokkal jobb volt, mint általában (ez is csak a napos idő miatt), egyáltalán nem szívesen mászkáltam emberek között. Egyszerűen némelyik túl idegesítő ahhoz, hogy pár perc figyelmet is szánjak csak rá. Az ajtócsengő megszólalt, mire fejemet reflexszerűen kaptam a hang irányába. Egy szőke lány lépett be. Annak ellenére, hogy tagadhatatlanul gyönyörű volt, csak egy pillantásnyi figyelmet szenteltem neki. Nem hoztak lázba a nők, valamiért sosem tudok foglalkozni úgy velük, hogy próbálkozzak. Minek tenném? A nők...a nők fura teremtések. Igazából szerintem ők sem tudják mit akarnak. Legtöbbjük a javíthatatlan rossz fiúkra bukik. Persze vannak elvárások: rossz legyen, de a hatásukra megváltozzon. Mondanom sem kell, hiába várják el az ilyet attól a fajta srácoktól. Egy lányért senki sem képes ilyet tenni. Én legalábbis biztos nem tenném. Hogy feladjam egész eddigi életem azért, hogy a jó fiút játszhassam egy csaj kedvéért? Na ne. Ezt biztosan nem.
Kezeim végig szaladt a DVD-k gerincén és szórakozottan kaptam le egyiket. Valami akciófilm. Elment a kedvem az egésztől. Visszatettem a filmet és tekintetem a címekre szegezve, sétáltam az állvány mellett s közben ujjaimat végig húztam minden egyes tokon. Aztán visszahőköltem, amint valakinek nekimentem. Felé fordulva, végig nézve az illetőn, lomha mosoly futott végig arcomon./
-Bocsánat. Nem szándékos volt.
/Ha már így nekisétáltam a lánynak, akkor úgy éreztem illendő bocsánatot kérni. Egy lépést tettem hátrébb. Mindenkinek megvan a saját szférája és én sem szeretem, ha csak úgy betolakodnak mögé. Tiszteletben akartam tartani a szőkeségét is./
-James vagyok. És még egyszer nagyon sajnálom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





DVD kölcsönző Empty
TémanyitásTárgy: Re: DVD kölcsönző   DVD kölcsönző Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
DVD kölcsönző
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Midnight life :: Játéktér: Counterbrick :: Külváros-
Ugrás: