Midnight life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Midnight life

Fedezd fel a világunkat!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Roy Kunterbeck
Nyílt mezőség Vote_lcapNyílt mezőség Voting_barNyílt mezőség Vote_rcap 
Rickie Zoe Bronx
Nyílt mezőség Vote_lcapNyílt mezőség Voting_barNyílt mezőség Vote_rcap 
Liliann Leila Bright
Nyílt mezőség Vote_lcapNyílt mezőség Voting_barNyílt mezőség Vote_rcap 
Glenda Hawkins
Nyílt mezőség Vote_lcapNyílt mezőség Voting_barNyílt mezőség Vote_rcap 
Alix O'Flanagan
Nyílt mezőség Vote_lcapNyílt mezőség Voting_barNyílt mezőség Vote_rcap 
Dante Bezarius
Nyílt mezőség Vote_lcapNyílt mezőség Voting_barNyílt mezőség Vote_rcap 
Beth Blackrose
Nyílt mezőség Vote_lcapNyílt mezőség Voting_barNyílt mezőség Vote_rcap 
Victoria Lursendes
Nyílt mezőség Vote_lcapNyílt mezőség Voting_barNyílt mezőség Vote_rcap 
James Clood
Nyílt mezőség Vote_lcapNyílt mezőség Voting_barNyílt mezőség Vote_rcap 
Stevan Black
Nyílt mezőség Vote_lcapNyílt mezőség Voting_barNyílt mezőség Vote_rcap 
Üdvözöllek körünkben!
Nyílt mezőség Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 12:33 am by Roy Kunterbeck
2011-et írunk, Counterbrickben (Kanada) minden zajos, veszélyes, mint mindig. Az emberek estéiket szórakozóhelyeken, bulikban töltik, napközben pedig serényen dolgoznak, hogy el tudják tartani családjukat, esetleg csak magukat. De mit sem sejtenek arról, hogy körülöttük vámpírok élnek. Az éjszaka lényei köztük mászkálnak, többségük hidegvérű gyilkos, akik könnyű …


Megjegyzések: 0
Poll
Keywords

 

 Nyílt mezőség

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Roy Kunterbeck
Admin
Admin
Roy Kunterbeck


Hozzászólások száma : 135
Join date : 2011. May. 28.
Age : 31

Nyílt mezőség Empty
TémanyitásTárgy: Nyílt mezőség   Nyílt mezőség Icon_minitimeVas. Május 29, 2011 2:13 am

Nyílt mezőség 116_

Egy egyszerű rét, melyen egyetlen fa sem található, könnyen belátni az egész terepet.
Vissza az elejére Go down
http://vampirenet.up-your.com
Rickie Zoe Bronx
Vámpír
Vámpír
Rickie Zoe Bronx


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. May. 29.

Nyílt mezőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílt mezőség   Nyílt mezőség Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 2:50 am

A lányok éjszakája: Lilian, Glenda Wink

/Rickie tudta nagyon jól, hogy ki kell ismernie magát, ezért el is indult egy teljesen más irányba az erdő felé vette az irányt, csodaszép estének nézett elébe, a hold már magasan járt az égen, így a fekete hajú lányka a nyílt tér felé vette az irányt, hogy kicsit süttesse magát a holddal. Persze ezt sokan nem is értik, de Rickie vámpír, így neki ez egyáltalán nem szokatlan. Kicsit magányosan érzi magát, hiszen egyedül van, a bátyja több mint valószínű, már alszik, így nincs mit tennie, egyedül halad tovább. Végül a mező közepén leül, és hanyatt is fekszik a füvön. Kicsit nyirkosak már a fűszálak, ám Rickie-t ez cseppet sem érdekli, csak nagy szemeivel figyeli a teliholdat, és hallgatja maga körül a neszezést. Az apró egereket, a bogarakat, és a baglyokat, amint vacsorázni indulnak. Minden annyira tökéletesnek hat, mint egy mesében, Zoe pedig imádja a meséket. Imádja, hiszen még most is kislány./
-Imádom az éjszakát, két éve ezek a legjobb élményeim, mikor így figyelhetem a holdat.-/suttogja magam elé a mondatokat, majd leszakít egy kék virágot, és beletűzi a hajába./
Vissza az elejére Go down
Glenda Hawkins
Ember
Ember
Glenda Hawkins


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2011. Jun. 01.

Nyílt mezőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílt mezőség   Nyílt mezőség Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 3:39 am

Ma olyant tettem, amit négy éve még sosem tettem. Szembeszálltam az anyámmal. Igazából nem is tudom, hogy mi felett kezdtünk el veszekedni, de egyszer csak azon kaptam magam, hogy kirohantam a házból és jól bevágtam magam mögött az ajtót. Már legalább 6 órája bolyongok a városban. Illetve, már nem is a városban vagyok, hanem...inkább valahol az erdőben. Nem is tudom, hogy hol. Még soha életemben nem jártam itt. Nem is tudom, hogy milyen itt. Minden nagyon szép, de ugyanakkor olyan félelmetes is. Bár lehet, hogy csak azért gondolom így, mert félek egyedül a sötétben. Oké tudom, hogy ez az én koromban azért ciki, de most mit csináljak? Igazán nem tehetek róla. Bár nem is tudom, hogy mitől félek. Mert nem a szellemektől vagy az ufoktól. Az ilyen gyerekmesékben azért nem hiszek. Hanem maga a sötétség gondolata rémiszt meg. Egyedül egy erdőben lenni mikor sötétség van, nem valami izgi dolog. Biztos aggódnak otthon értem, de nem tudok haza menni. Hogy miért nem? Nos azért, mert fogalmam sincs, hogy merre induljak el. Igen, igen. Azt hiszem eltévedtem. De mindegy. Majdcsak kikerülök innen valahogyan. Ha meg nem...pech. Nagyon remélem, hogy ilyenkor egyetlen éhes állat sem jár itt. Nagyon nem szeretnék vacsora lenni senkinek. De így kell nekem! Kell minden ostobaságon felkapnom a vizet. Most akkor szépen itt ülök addig, amíg valaki meg nem talál. Na és ha meghalok akkor sem lesz semmi. Úgysem sok értelme van az életemnek.
Addig mentem az erdőben, míg valami rét féleséghez nem lyukadtam ki. Na remek.
Sóhajtva leültem egy fa alá, a lábaimat elnyújtottam, majd az eget figyeltem. Mikor kicsi voltam, Kevinnel majdnem minden este kiültünk a kertbe és a csillagokat figyeltük. Emlékszem, hogy mindig azt hazudtam, hogy láttam egy hullócsillagot, közben pedig semmi hozzá hasonlót sem láttam. Kevin meg mindig úgy tett, mintha elhinné, és szomorú volt, hogy Ő sosem lát. Milyen érdekes visszagondolni a régi szép időkre. Akkoriban még aranyos kislány voltam, aki mindenkinek szót fogad. Persze most is ilyen vagyok. De ne feledkezzünk el a tomboló korszakomról, aminek köszönhetően lehet, hogy soha többet nem tudok majd boldog lenni. Még szerencse, hogy van nekem egy bátyám, akire mindig mindenben számíthatok. Nem tudom, hogy mi lenne velem nélküle. Remélem, hogy nemsokára itt is megtalál, és hazavisz. Mostmár egyáltalán nem vicces, hogy itt vagyok a semmi közepén, miközeben azt sem tudom, hogy hány óra lehet. Nagyon félelmetes


A hozzászólást Glenda Hawkins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 02, 2011 4:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Liliann Leila Bright
Vámpír
Vámpír
Liliann Leila Bright


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. May. 30.

Nyílt mezőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílt mezőség   Nyílt mezőség Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 4:03 am

Rickie Zoe,Glenda....

/Vége egy újabb unalommal teli napnak,sén bátran esek bele az éjszakába.Most nem volt semmi tervem előre.Jobb,ha csak spontánmegtörténnek a dolgok.Ma ez a mondás lesz szent számomra..Bár egyetlen célom van csak,ami nem més,minthogy ölni tudjak,kímélet és könyörület nélkül.Ez bennem volt,hisz a Sabbat klánba tartoztam.Nem si értem,hogy ez miért olyan meglepő..Felöltöztem,majd kiléptem az ajtón,s elindultam.Hogy hova?Azt még magam sem tudtam.Lábaim az erdő környékére vonzottak,s azon belül egy réthez..Fogalmam sem volt,hogy mit is csinálhatnék egy réten,ahol még egy ember sem jár.Na jó,ha eltéved,akkor szerencsém lesz,s jól lakhatok végre.Mélyen beleszívtam a levegőbe,majd leültem a fűbe,s vártam,hogy ki közeleg ide még.Ha szimatom nem csalt,akkor ez bizony nem más,mint egy halandó.Szemeim megcsillantak,majd gonosz mosolyom nem hervadt le az arcomról.De mintha egy más személy is lenne itt...Nem is ember,mert csak egy irányból érzem az illatát,de nem is farkas...Talán egy vámpír?Még az is lehet,hogy egy,a klánunkból..Ennek örülnék a legjobban,hisz akkor együt ehetnénk.És ő is jól járna,meg én is,csak szegény halandó járna rosszul./
Vissza az elejére Go down
Rickie Zoe Bronx
Vámpír
Vámpír
Rickie Zoe Bronx


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. May. 29.

Nyílt mezőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílt mezőség   Nyílt mezőség Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 4:15 am

/Rickie csendesen feküdt a füvön, és minden apró neszre fülelt, és figyelt is. Egyszer csak kellemes illat csapta meg az orrát, halandó... Méghozzá egy elég egzotikus illat, finom, még nincs megrontva. Meg is nyalta az ajkát, majd felkönyökölt, hogy lássa merre van az ember. Élvezettel figyelte, hogy a lányka eltévedtnek, és ijedtnek érzi magát. Sötét, a legnagyobb ajándék, amit Rickie valaha is kapott. Percekkel később újabb illat lengte be a környiéket, ezt már ismerte a lány. Egy másik vámpír van a közelben. Már nem csak könyökölt a földön, hanem villámgyorsan fel is ült, és egy kecses szökkenéssel a másik vámpír mellett termett./
-Rickie Zoe Bronx.-/mutatkozott be, majd fejével a halandó felé bökött./
-Egy vacsorát kisasszony?-/vészjósló mosoly játszott az ajkain, miközben a halandót szemlélte. Várta a másik vámpír reakcióját, ha a reakció megfelelő, akkor lassan el is indul az ember felé. Elé állva meg is szólítja./
-Szia Rickie Zoe Bronx vagyok. Nem tudod merre lehet innen kikeveredni?-/egyáltalán nem átlátszó amit kérdez, hiszen ő sem tűnik többnek az átlag lányoknál. És most bármit képes bevetni azért, hogy elérje a célját./
Vissza az elejére Go down
Glenda Hawkins
Ember
Ember
Glenda Hawkins


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2011. Jun. 01.

Nyílt mezőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílt mezőség   Nyílt mezőség Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 4:38 am

Miközben bámultam a csillagokat, éreztem, hogy a szemem csukódik le. Hát mit mondjak? Elég unalmas egyedül üldögélni ilyenkor. Mihelyt lehunytam a szemem egy lány hangját hallottam meg. Hirtelen örülni kezdtem, hogy nem vagyok egyedül. Kinyítottam a szemem, majd két lányt pillantottam meg. Olyan velem egykorúak lehettek. Mindenkinek most van kedve itt sétálgatni? De azt hiszem, hogy ennek csak örülni tudok. Hiszen hárman valahogy csak kijutunk innen.
Megkönnyebbűlve álltam fel és mosolyogva közelebb léptem a lányokhoz. Úgy tűnik,hogy Ők is eltévedtek, akárcsak én. Hehe...ez így egy kicsit vicces.
- Öhm...én Glenda Hawkins vagyok. És hát az az igazság, hogy fogalmam sincs, hogy merre lehet innen kikerülni. Azt hiszem eltévedtem.
Mondtam mosolyogva, majd ismét az égre néztem. Egyre sötétebb van. Mostmár ideje minnél hamarabb hazajutni innen. Anyának nem hiányzik, hogy idegeskedjen miattam. Sosem tudnám megbocsájtani, ha az ostobaságom miatt valami baja lenne. Bár Kevint ismerve eddig már úton van és keres. Vagy az is lehet, hogy már a rendőrséget is belekeverték ebbe az egészbe. Már több olyan alkalom volt, hogy egy kicsit tovább maradtam valahol, mint ahogy azt megígértem, és rögtön hívták a rendőrséget, hogy biztosan elraboltak. Felnőttek...
Ekkor hírtelen támadt egy ötletem. Nálam van a telefonom. Miért is nem jutott ez előbb az eszembe? Felhívom Kevint, aztán valahogy elmagyarázom neki, hogy hol vagyok. Csak megtalál. Elvégre is, Ő sokat jár ilyen helyekre a barátaival sátorozni meg ilyenek.
Benyúltam e zsebembe, majd kivettem a telefonomat és bepötyögtem a Kevin számát. A fülemhez emeltem...és remek. Nincs térererő. Ekkora pechem is csak nekem lehet. Na meg ezeknek a lányoknak is, hiszen ahogy látom, Ők sem tudják a kiutat.
Vissza az elejére Go down
Liliann Leila Bright
Vámpír
Vámpír
Liliann Leila Bright


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. May. 30.

Nyílt mezőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílt mezőség   Nyílt mezőség Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 5:13 am

Csajoknak


/Társaságban vacsora...Legalább nem vagyok egyedül,aki éhezik,és vérre vár.Egy gonosz,ám mégis bájos mosolyt húztam arcomra,majd én is bemutatkoztam a fajtársamnak./
-Liliann Leila Bright..Örvendek a szerencsének..
/Mondtam majd mikor meg hívott vacsira,akkor hangosabban felkuncogtam,majd bólintottam a fejemmel,s követtem a Rickie Zoe-nak bemutatkozott lányt,hogy ehessünk végre.../
-Ezer örömmel..Úgy is éhes vagyok..
/Mondtam,majd elindultam a lány felé,aki látszólag eltévedt.Micsoda véletlen...Mintha a sors a kezemre játszana.Egy védtelen,még nem megrontott teremtés,akinek mi szívhassuk ki a vérét először...Ez olyan megtiszteltetés./
-Sziasztok..Hát én sem tudom,hogy keverdtem ide,de a kiutat nem találom..
/Mondtam,majd ártatlan,sajnálatra méltó arcot vágtam,amit egy halandó be is vesz,hogy igazat mondok..Pedig tudodm a kiutat.Még szép.Nem vagyok az az eltévedős fajta.Szadista vagyok,aminek szerintem most hasznát is fogom venni.Más nem érdekel,de úgy érzem Rickie-vel jóban leszek.Hisz ő is eddig olyannak bizonyult,hogy szeret az étellel játszadozni.Ez rám is vallott../
-Hogy kerültetek ide csajok?Eltévedtetek?Én eltévedtem,sajnos.
/Mondtam,de közben ez mind csak hazugság volt,hisz nem bántam meg,hogy épp ide jöttem.Ezt Rickie,a másik vámpír tudta is./
Vissza az elejére Go down
Rickie Zoe Bronx
Vámpír
Vámpír
Rickie Zoe Bronx


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. May. 29.

Nyílt mezőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílt mezőség   Nyílt mezőség Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 11:18 pm

/Rickie bemutatkozott először a vámpírnak, majd a halandónak is, úgy döntött, hogy szépen be fogják cserkészni a lánykát, aki Glenda névre hallgat. Rickie szépen be is avatta a lánykát, hogy hát ő ugyan eltévedt, és a kiutat keresi, Glenda sincs másként, és Liliann is benne van a játékban, ez egy cseles pillantást vállt ki Rickie-ből Lili felé, majd szemei újra Glendára vándorolnak./
-Akkor szerintem az lesz a legjobb, ha hárman keresnénk meg a kiutat, így egyikünk sem félne.-/vág szomorkás arcot Rickie, és apró könnycseppet morzsol ki a szeméből. Imád színészkedni, és ez most is helyénvalónak látszik. Egyszer körbefordul a tengelye körül, majd észak felé áll meg./
-Azt hiszem arra induljunk.-/jelenti ki kicsit határozottan, majd visszapillant a két lányra, hogy ők milyen véleményen vannak. Igazából azt tudja, hogy Liliann benne lesz, csak Glendát kell rávenni./
Vissza az elejére Go down
Glenda Hawkins
Ember
Ember
Glenda Hawkins


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2011. Jun. 01.

Nyílt mezőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílt mezőség   Nyílt mezőség Icon_minitimePént. Jún. 03, 2011 4:11 am

Még soha életemben nem éreztem ekkora félelmet, mint most itt az erdőben. Ok, hogy nem vagyok egyedül, de attól még félek. Hiszen eltévedtem. Azt sem tudom, hogy merre menjek. És ahogy elnézem a lányokat, Ők sem. Szóval vagy megtalál minket valaki, vagy nem tudom, hogy mi lesz. Esküszöm ha innen kikeveredek, soha többé nem fogok csak így lelépni. Ki tudja, hogy mennyire aggódhatnak értem. Miért kell mindig mindenkinek galibát okoznom?
- Jól van. Valahogy csak kikerülünk innen...
Mondtam, majd vágtam egy fintort. Az azért egy kicsit megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül. Ők talán már jártak erre, és ki tudnak innen vinni. Tudom, hogy azt mondták, hogy Ők is eltévedtek, de talán mégis van remény arra, hogy kivezessenek innen. Nagyon remélem, hogy minél hamarabb haza jutok. Kezd hűvös lenni, fázok és hiányzik a családom. Na meg sötét van. Utálom a sötétet. De legalább nem vagyok egyedül.
Mikor az egyik lány,- a nevét elfelejtettem -, észak fele mutatott, összehúztam a szemöldököm. Nem vagyok valami jó az ilyesmiben, de szerintem épp az ellenkező irányba kell menni. Hiszen onnan bukkantam ide.
- Bocsi, de szerintem ott csak még mélyebbre mennénk be. Menjünk inkább arra.
Válaszoltam, majd a másik irányba mutattam. Igazából nem érdekel, hogy mit mondanak, de én nem fogok észak fele menni. Igazán nem hiányzik nekem, hogy még ennél jobban is elvesszek itt. Biztos vagyok abban, hogy nem arra kell menni. Vagy nem is tudom. Talán mégis nekik van igazuk és arra kell menni? Fogalmam sincs. Lehet, hogy jobb lenn, ha itt maradnék addig, amíg meg nem talál valaki. Mert előbb vagy utóbb úgyis rám bukkannak. Hát...remélem, hogy inkább előbb. mint utóbb. Nem szeretnék találkozni semmilyen éhes állattal.
Vissza az elejére Go down
Liliann Leila Bright
Vámpír
Vámpír
Liliann Leila Bright


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. May. 30.

Nyílt mezőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílt mezőség   Nyílt mezőség Icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 9:34 pm

Bocsi a késésért:


Éreztem az emberen hogy fél,s egy bíztató mosolyt küldtem Rickie felé..Felhúztam szemöldököm,majd kezem a csaj vállára raktam...Olyan együtérzően...Persze ez nem volt igaz,ám szerettem volna az erdőben mélyebbre kerülni,hogy végre ehessek.
-Glenda,nyugi..Kikerülünk innen.
Szólaltam meg halk hangon,s csak mosolyogtam...Tudtam merre kell kimenni,de eszem ágában sem volt elárulni..Annyira azért már vagyok tapasztalt,hogy ezt sose áruljam el egy embernek,akit épp meg akarok kóstolni..Az illata nagyon csábító volt.Szinte még érintetlen,s mi lehetünk az elsők,aki megkóstolhatják a vérét...Semmi más nem hajt,csak az,hogy végre egyek...Alsó ajkamba haraptam,hogy így uralkodjan feltörekvő ösztöneimen.
-Rickie-nek igaza van..szerintem is arra kell mennünk....Hidj nekünk Glenda...Mi nem akarunk neked rosszat..Hidd el hogy erre lesz a kiút.
Adtam igazat Ricki-nek,majd Glenda tekintetét fürkésztem mélyen sötétbarna tekintetemmel,s én is az északi irányba mutattam.Tudtam,hogy ott mélyebb lenne a sötétség,s ezért is,meg hogy egyek persze.Bár nem zavartatnám magam,hisz itt is igazán szívesen ennék egy kicsit belőle.
-Na akkor induljunk csajok,hisz már így is sötét van,s azt ugye nem akarjuk,hogy megtámadjanak esetleg.Ki tudja milyen részeg fickók meg bűnözők járnak erre.
Ezen a mondatomon még én is majdnem elnevettem mmagam,hisz olyan ártatlannak tudom mutatni magam,hogy azt mát tanítani kéne..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nyílt mezőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílt mezőség   Nyílt mezőség Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nyílt mezőség
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Midnight life :: Játéktér: Counterbrick :: Erdő-
Ugrás: